.

.

New
HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка со Faurora Етерично Масло Diffuser Хривнија Ароматерапијата Етерично Масло w/Gardenia, Јасмин, Роза Градина, Јоргованот -10ML/еез

HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка со Faurora Етерично Масло Diffuser Хривнија Ароматерапијата

DEN 935.52

Стока
Достапно.

Ергономски дизајн : На gourd-како форма одговара на вашата дланка, ритам дизајн е лесно да се контролира, а ќе може да се одржи HEETA скалпот exfoliator четка stably во текот на туш, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Три различни должини на силиконски влакната се вклопуваат во главата форма и се чисти вашиот главата толку длабоко што е можно.Повеќе предности : Користење на HEETA скалпот scrubber дома или во туш не само што ќе го направи вашата коса и скалп почист од пред, но, исто така, масажа на вашиот скалп, олеснување на чешање, се промовира циркулацијата на крвта, го намалите стресот и да се стимулира растот на косата, и се пријатно перење искуство.Кожа Diffuser ХривнијаFaurora хривнија доаѓа со исклучителен подарок кутија, Накит за жените.Тоа е комбинација убаво стокмено дами " ароматерапијата нараквици со чисто природни етерични масла.Ароматерапијата фанови и секој кој сака етерично масло ќе се заљуби во тоа!Погоден како подарок за родендени и годишнини.Се намали Напнатоста & Стрес Дрвото на животот ароматерапијата diffuser со 4 шишиња на 10ml етерични масла (Gardenia, Јасмин, Роза Градина, Јоргованот), да ве смири, олеснување на вашата напнатост и стрес на работа и во секојдневниот живот.Природни Етерични МаслаSGS Етерични масла.Кога се користи со превозникот масло како што е наведено (како што се природни, маслото од јојоба), Чисти етерични масла се идеални за вашата нега на кожата.Faurora ароматерапијата на нафта, исто така може да го користите во vaporizers, diffusers или навлажнувачи, многу корисници го користат како алергиски-слободна алтернатива на свеќи или темјан.

Детали

Свеж

Избор на клиенти