.

.

New
Безжичен Далечински погоден за носене Пеперутка Strǎp-ọn Vǐberáte Adùlts Играчки 38 Фреквенција за Жените,Насловна & Затворен

Безжичен Далечински погоден за носене Пеперутка Strǎp-ọn Vǐberáte Adùlts Играчки 38 Фреквенција за Жените,Насловна

DEN 861.60

Стока
Достапно.

Не-токсични медицински силикони.Моќен, отстранлив, безжични, притисни на копчето stimulator.Целосно прилагодливи и отстранлив половината и бедрото ремени. 38 Брзина Мека вибрации.Ефективна должина 7x2.5 cm/2.8x1 инч.Detail Color : Pink Material : Silicone Size : 7 Cm X 2.5 Cm/2.76" X 0.98"(Приближно)Како да се Use1.Моќта далечински се Отстрани капакот на батеријата и го стави во 2 *АА батерија, ве молиме имајте во предвид дека батеријата "+" "-" пол.2.На вибрациите се Отстрани капакот на батеријата и го стави во 2 *АА батерија, ве Молиме имајте во предвид дека батеријата"+" "-"пол.3.Вклучување на прекинувачот (5-7s) на производот, одберете помеѓу 38 вибрации режими.4.За оптимална удобност, ние, исто така, препорачуваме редовно користење на вода-лубрикант.

Детали

Свеж

Избор на клиенти