.

.

New
HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка со Faurora Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан, Дрвото на Животот 316L не ' Рѓосувачки Челик Locket Pendant Накит, Подарок Се?

HEETA 2-Пакет за Коса Скалпот Massager Шампон Четка со Faurora Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Ѓердан,

DEN 575.76

Стока
Достапно.

Ергономски дизајн : На gourd-како форма одговара на вашата дланка, ритам дизајн е лесно да се контролира, а ќе може да се одржи HEETA скалпот exfoliator четка stably во текот на туш, и тоа не е лесно да се лизга надвор.Три различни должини на силиконски влакната се вклопуваат во главата форма и се чисти вашиот главата толку длабоко што е можно.Повеќе предности : Користење на HEETA скалпот scrubber дома или во туш не само што ќе го направи вашата коса и скалп почист од пред, но, исто така, масажа на вашиот скалп, олеснување на чешање, се промовира циркулацијата на крвта, го намалите стресот и да се стимулира растот на косата, и се пријатно перење искуство.Етерично Масло Ѓердан DiffuserАроматерапијата Diffuser Ѓердан Подарок сет за вас или да се даде како Божиќ/ Роденденски подарок за жените, мамо, членови на вашето семејство и пријатели.Faurora вратот синџир комбинира убаво стокмено diffuser ѓердан со 4 шишиња на етерични масла и 8 бои на перат рефил влошки спакувани во фино направена од подарок кутија.Премиум Арома Масла - Чиста Етерични Масла (Лаванда, Lemongrass, Пеперминт, и Сладок Портокал).Тоа ќе ви помогне навистина се релаксираат, да се намали притисокот и ќе го пронајдете вашиот внатрешен мир.Совршено се Вклопуваат Големина - 1.2" дијаметар lockets со 2 магнетни затворачи блиску цврсто, не треба да се грижите за добивање на нафта од вашата кожа или облека.Синџирот е прилагодлив, па можете да ги персонализирате ѓердан должина според вашите желби.

Детали

Свеж

Избор на клиенти