.

.

New
Марија Луис од Blackinton Sterling Silver Сирење Нож w/Избере FH КАКО Сопствени Направени

Марија Луис од Blackinton Sterling Silver Сирење Нож w/Избере FH КАКО Сопствени Направени

DEN 1656.00

Стока
Достапно.

Производител : Blackinton.Состав : Стерлинг Сребро.Возраст : Пост-1940 Година. Тип : Pate Нож.Марија Луис од Blackinton Sterling сребро Сирење Нож со Трансферот Станот се справи со сите-sterling Сопствени Направени 5 3/4; во моделот Марија Луис од Blackinton.Тоа не е monogrammed и е во одлична состојба.Она што е ;Сопствени Направени; парче?Сопствени направени парчиња се направени од оригиналниот парче во вашиот шаблон кои не се на друг начин достапни или тешко да се најде на пазарот, особено во однос на обрасци.На парче е рачно заврши со високо развиени вештини silversmith во САД.Сите прилагодено нарачки се направи-да-цел и обично брод во рок од 5-7 работни дена.Сега дека многу фунта модели се прекинува, обичај парчиња станаа главен во фунта сребро индустрија и се широко понудени од страна на мејнстрим фунта flatware дилери.Повеќе количини (на повеќето предмети) се во парк.Да нарачате повеќе од една, се зголеми количеството во вашата шопинг количка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти