.

.

New
Култот на Индивидуалноста на Мажите Sweatshort

Култот на Индивидуалноста на Мажите Sweatshort

DEN 2040.48

Стока
Достапно.

100% Памук.Увезени.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Drawstring половината. 2 странични џебови и 1 задниот џеб.Овие лосос во тешка категорија француски тери шорцеви се направена од чист памук.Овој стил е отпечатен на нога со спротивставени Култот на логото во црно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти