.

.

New
Artero X-Trem 6 Ножици

Artero X-Trem 6 Ножици

DEN 23688.48

Стока
Достапно.

Artero X-Trem 6" професионален фризер ножици направени од челик легура.Прав Швајцарската Челик наменета за висока прецизност директно сечење, ставање во работ и средување на бради.Прав Швајцарската Челик легура.Жилет сечилото на квалитетот на рабовите.Конкавна ножеви.Конкавна.Челик цврстина оценка 60 HRc +/-1 Врска : топката имајќи.Прст поддршка на : фиксен.Се справи со : полу оф-сет.Право раце ножици.Големина : 6" Боја : Сребро.Artero Унисекс Возрасни Ножици Модел – ARTERO НОЖИЦИ X-TREM 6" ПРАВ ЧЕЛИК.Референца 8435037171744.

Детали

Свеж

Избор на клиенти