.

.

New
ЛАВ Ниво 4 6 Инчи Сребрена Рачка на Смолкнување Нерѓосувачки Челик Режа

ЛАВ Ниво 4 6 Инчи Сребрена Рачка на Смолкнување Нерѓосувачки Челик Режа

DEN 22800.00

Стока
Достапно.

Kenchii прецизност конвексни раб.Материјал На Ниво 4. Револуционерна топката имајќи собранието.Еден славен гем enchrusted фунта сребрена рачка.Постојана моделирани прст одмор.Бесплатни Меѓународни Превозот!Карактеристики : - Kenchii прецизност конвексни раб.- Материјал На Ниво 4.- Револуционерна топката имајќи собранието.- Еден славен гем enchrusted фунта сребрена рачка.- Постојана моделирани прст одмор.- Rockwell : 6062 Ниво 4 : Kenchii ниво 4 производи се создадени да ги задоволи потребите на елитата стилисти и платформа уметници кои побарувачка крајната перформансите и дизајн.Вистински high-end врвот на линијата метал, се меша со чиста база на кобалт и vanadium за супер сила и издржливост.Rockwell : 6062 Rockwell : Rockwell цврстина тестирање е општ метод за мерење на тврдоста на метални материјали.Во овој тест, а се применува за да го поставите дијамант конус или челик, прекалени топката во површината на металот.Цврстина се мерки од страна на длабочината на пенетрација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти