.

.

New
Kenchii Професионални Колекција KEHY6 Хибрид 6.0 Shears/Ножици

Kenchii Професионални Колекција KEHY6 Хибрид 6.0 Shears/Ножици

DEN 22800.00

Стока
Достапно.

Kenchii прецизност конвексни раб.Материјал На Ниво 4. Револуционерна топката имајќи собранието.Еден славен гем enchrusted фунта сребрена рачка.Постојана моделирани прст одмор.Бесплатни Меѓународни Превозот!Карактеристики : - Kenchii прецизност конвексни раб.- Материјал На Ниво 4.- Револуционерна топката имајќи собранието.- Еден славен гем enchrusted фунта сребрена рачка.- Постојана моделирани прст одмор.- Rockwell : 6062 Ниво 4 : Kenchii ниво 4 производи се создадени да ги задоволи потребите на елитата стилисти и платформа уметници кои побарувачка крајната перформансите и дизајн.Вистински high-end врвот на линијата метал, се меша со чиста база на кобалт и vanadium за супер сила и издржливост.Rockwell : 6062 Rockwell : Rockwell цврстина тестирање е општ метод за мерење на тврдоста на метални материјали.Во овој тест, а се применува за да го поставите дијамант конус или челик, прекалени топката во површината на металот.Цврстина се мерки од страна на длабочината на пенетрација.

Детали

Свеж

Избор на клиенти