.

.

New
Мажите Салата Работи Фитнес Комплет Компресија Панталони Врвот Шорцеви Долг Ракав Маскирани Јакна Поставите 4PCS Тесни Тренингот Облека Облека

Мажите Салата Работи Фитнес Комплет Компресија Панталони Врвот Шорцеви Долг Ракав Маскирани Јакна Поставите

DEN 1122.00

Стока
Достапно.

Кожата-friendly мека ткаенина, три-димензионални прилагоди дизајн и карактеристики на хулахопки, брзо фитил далеку пот, и да се исуши на сите времиња.Тие се совршен за сите активности и ќе ви ги удобно. ✿【Совети】Големина избор е за вашиот референца само. ✿【Флексибилни】Многу растеглив нудат целосна Флексибилни.Или затворен, како во канцеларија, дома, спие, bodybuilding, јога ,фитнес, обука.✿✿Совети : Рамената и нозете/мускулите се силни/имаат стомак/ако ви се допаѓа малку отворени, се препорачува да се земе поголем size Thin тело/, како на тенок, се препорачува да се земе помала големина ✿✿Големина на Табелата : се препорачува производ големина се за референца, ве молиме следете ги нашите големина на сликата внимателно пред да го купат.Тесни фитнес облека, може да се покаже вашата добра фигура кога ќе работат без ограничување на вашата вежба. Четири-димензионални водат високо водат ткаенини, ефикасно да соработуваат според потребите, физички вежби/јога обука/фитнес спортисти имаат голем водат способност, така што на спортската изведба е на повеќе стручни и најдобро.Не триење ткаенина материјал со одлична еластичност и цврстина, нуди вентилација и breathability.Сите се многу поволни. ✿【Материјал】Овие направени се од премиум ткаенина.✿✿Информација за производот : Сезона : Четири seasons Gender : Men Occasion : Дневна, Обука, Отворено Sports Style : Случајни,Fashion Pattern Тип : цврсти color Fit : Одговара на сличен легален начин да size Thickness : Стандард✿✿за Перење Совети : Препорачана 30° вода да се измијат.Можете да се движат слободно, а во салата, канцеларија или дома. ✿【Сезони】Наменети за сите годишни времиња, Кул во Лето, пот оддалеченост од телото, имајќи поладна и посува.Не се впие во вода за повеќе од 15 минути.Мазна и ултра-меки ткаенини кој овозможува екстремни удобност со многу мала тежина без ограничување. ✿✿✿✿✿ ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА LJHH ПРОДАВНИЦА✿✿✿✿✿✿✿ Убаво Облека ✿^ _ ^✿ Добра Фигура ✿✿✿✿Овие облека се најдобри идеален за вашите пријатели, партнери и сопрузи✿✿Карактеристики : 1.-✤✤✤✤✤✤Ова ќе биде прекрасен подарок✿^ _ ^✿ве Молиме купувачите што е можно поскоро✤✤✤✤✤✤✤- Големина : 3 X-Large | Color : #03 Промоции може да варира во зависност од големината/боја.Збир на фитнес опрема која може да се носи за различни цели и може да се носи во сите годишни времиња за различни фитнес тренинг во и надвор од спортот.Без разлика за надворешна активност како трчање, скијање, качување, велосипедизам, кошарка, фудбал итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти