.

.

New
HUIXINLIANG Восок Потоплите Комплет, 2 Температурата Поставување, 2L Голем Капацитет Парафински Спа Восок Бања Комплет, за Бразилски Бикини со Полно Тело, Лице Лицето Веѓ?

HUIXINLIANG Восок Потоплите Комплет, 2 Температурата Поставување, 2L Голем Капацитет Парафински Спа Восок Бања

DEN 511.20

Стока
Достапно.

◆ [Допир копче] Удобен операција, прилагодливи дизајн панел е удобен и лесен за ракување, со допир копче операција е флексибилен, на дигитален дисплеј може јасно да се разбере температурата во тенџере. ◆ [Дебела лушпа] Цврсти и издржливи, прекрасен изглед на восок тенџере, убава крива на страничната линија; удобно и дебели материјали, со висок квалитет, отпорни на топлина, на абење и отпорност. ◆ [Транспарентен капак] Анти-scalding дизајн, восок тенџере капак е транспарентен дизајн, може да се види восок се топи во тенџере; восок тенџере капак е опремен со монтажни се справи со дизајн, што е погодно да ја размонтираат и продавница, и топлинска изолација одбивни спречува кожата од кои доаѓаат во контакт со мвр. ◆ [Супер брзо топење на восокот] Професионална и брза електрични восок грејач, кој може да се стопат и топлина сите видови на восок, како што се тешко восок, парафински восок, восок монистра, мек восок, крем восок, итн.Восок ниво скала линија, во внатрешноста на садот е обележана со висок восок ниво линија и восок ниво линија.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Description1. Во реално време температура на екранот, 2-брзини на контрола на температурата, со висок и низок префрлување.2. Висока температура отпорни, алуминиум лагер со брзо топлина спроводливост и долг животен век.3. Анти-scalding ефект на заштита на животната средина топлинска изолација одбор.4. Помош влогови длабоко во кожата, подобрување на груб и сува кожа и ослободување на заморот.5. 2 L голем капацитет, ви обезбедува совршена нега на кожата искуство, погодна за двете дома и салон употреба.Спецификација : Точка Име : Отстранување на Влакна Восок Heater Power : 200 WCapacity : 2 LMelting Температура : 75/65℃Големина : Прибл. 31.5 x 25.3 x 17cm/12.4 x 10 x 6.7 in Package листа : 1 x восок heater1 x Восок Грејач Заштитна Cover Thank вас за вашиот покровителство и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ги споделите со нас.Ние вредност евалуација на секој купувач.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да не контактирате во било кое време.

Детали

Item Name:
Hair Removal Wax Heater
Power:
200W
Capacity:
2L
Melting Temperature:
75/65℃
Size:
Approx. 31.5 x 25.3 x 17cm/12.4 x 10 x 6.7in
Package list:
1 x wax heater :
1 x Wax Heater Protective Cover :
Thank you for your patronage and look forward to your next visit. If you are satisfied with the product, please let us know. We value the evaluation of each buyer. If you are not satisfied with our products or services, you can contact us at any time. :
Свеж

Избор на клиенти