.

.

New
HUIXINLIANG Парафински Восок Машина за Рака и Нозете - Парафински Восок Бања Парафински Восок Потоплите,350ml Шанса за Полнење,за Бикини, Бразилецот, Лицето, Нозете, Дома Ша

HUIXINLIANG Парафински Восок Машина за Рака и Нозете - Парафински Восок Бања Парафински Восок Потоплите,350ml

DEN 523.20

Стока
Достапно.

◆Високо-квалитетни материјали : капакот е изработен од високо-квалитетни пластични материјали, дизајнот е дарежлив, лесно да оптоварување и истовар, капакот е отпорни на топлина, а не жешка.Телото, дел од пластични материјали школка, има многу предности како што се висока температура отпор, ниска температура отпор и судир отпор. ◆Прилагодливи брзини : прилагодлив дизајн е удобен и лесен за ракување, FF-блиску, LO-низок степен на пренос, HIl-брзо опрема. ◆Изолација одбор : Изолација одбор се дистрибуира, така што на кожата не може да го допре дното на внатрешен резервоар, па нема потреба да се грижите за scalding на кожата. ◆Производ карактеристики : топлинска изолација одбор е изграден внатре, па нема потреба да се грижите за изгореници на кожата.Внатрешниот резервоарот е направен од високо-температура отпорни алуминиум материјал и има долг животен век, и највисоките и најниските восок ниво линии се означени на ѕид на резервоарот.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се реши тоа за вас како е можно поскоро!.Опис : Подмладување и убавината на рацете и нозете, со длабоко навлажнувачки, навлажнувачки и хидратантен effects Built-во топлинска изолација одбор, не се грижи за кожата, изгореници, внатрешен резервоар е направен на висока температура отпорни алуминиум материјал за долг работен век, и максимум и минимум на восок ниво линии се означени на ѕидот на tankspecification : Номинална моќност : 100w Size : како shown Inner капацитет : 3500ml Voltage : 110v-240v Applicable делови : восок третман за раце/нога/face Packing листа : 1*Топла восок machinenote : 1. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата.2. Поради различни рачни мерни методи, ве молиме оставете мала големина разлика.Ви благодариме за вашиот покровителство и со нетрпение очекуваме да вашата следна посета.Ако не сте задоволни со производот, ве молиме ги споделите со нас.Ние вредност евалуација на секој купувач.Ако не сте задоволни со нашите производи или услуги, можете да не контактирате во било кое време.

Детали

Rated power:
100w
Size:
as shown
Inner capacity:
3500ml
Voltage:
110v-240v
Applicable parts:
wax treatment for hands/foot/face
Packing list:
1*Hot wax machine
1. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee that the style is the same as the picture. :
2. Due to different manual measurement methods, please allow a slight size difference. :
Thank you for your patronage and look forward to your next visit. If you are satisfied with the product, please let us know. We value the evaluation of each buyer. If you are not satisfied with our products or services, you can contact us at any time. :
Свеж

Избор на клиенти