.

.

New
Skadler Шанса за полнење Восок се Топи Машина,Восок Потопло со Ладење Вентилација Цевка & Контрола на Температурата Knob,Тврд Восок Комплет Восок Потоплите,Погодни за Уп

Skadler Шанса за полнење Восок се Топи Машина,Восок Потопло со Ладење Вентилација Цевка & Контрола на Температурата

DEN 288.00

Стока
Достапно.

Брзо се Распушти Коса Отстранување Восок : Овој производ може да го распушти восок брзо, е безбеден и сигурен, и се подобри грижата за кожата.Не предизвикува оштетување на кожата.Лесно да се укине и да работат : постојат билатерални на менувачот, лесно да се укине, професионални електрични восок грејач.Има одлични преносливост.Може да се користи во секоја сцена.Се грижи за, и да се грижи за вашите раце : Омекне кожата, враќање на деликатната кожа, темелно заштита и грижа за вашите раце.Регулирање на локалните микроциркулацијата на рацете и ја прават кожата помека и помазна.Обичај температурата поставување : На температурата поставување ви овозможува да изберете топење температура на специфични восок се користи.Длабока пенетрација промовира локалната циркулација на крвта и moisturizes за ублажување на сувост.Поле на примена : греење depilatory гранули восок, depilatory тврд восок, и парафински козметички восок.Погодни за употреба во домовите, ноктите салони и салони за убавина, со бесплатен контрола и флексибилна употреба.Восокот се топи машина,Восок Потопло со Ладење Вентилација Цевка & Контрола на Температурата Knob,Тврд Восок Комплет Восок Потоплите,Погодни за употреба во домовите, козметички салони ect Specifikation : Име : Восок се Топи Machine Color : White Material : Метална Конструкција (Изградена-во Алуминиумска Тенџере)Пакет Големина : 11"×9"×10"/(L×W×H)Пакет Листа : 1 * Восок се Топи Machine Thank вас за вашиот избор, ако имате било какви прашања во текот на користење, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, Ви посакувам среќен живот!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти