.

.

New
Zincplex Прочистувачките Шампон За Здрава Коса и Скалп 1 Галон Големина

Zincplex Прочистувачките Шампон За Здрава Коса и Скалп 1 Галон Големина

DEN 1944.00

Стока
Достапно.

Во Парк и Бродови Брзо.Коренот Чистење Билки - Прочисти - Коренот До Врвот На Косата Здравје.Нашите Врвни Рангирана Здрава Скалпот и Косата со Шампон.Билки, Мајчина Душица, Жалфија, Тилчец, Чичок, Ivy, Цинк Спс.Запушена Фоликулите на Косата, Коренот се Изгради Премногу Мрсна или Мрсна и Многу Повеќе.Еден од најпознатите декорирани шампони што се користи за создавање на здрава коса и скалп.Таа користи коренот чистење билки за да им помогне не само да се исчисти години се изгради, но исто така и за оние кои имаат мрсна коса на скалпот и други интензивни прашања како flaking, чешање, црвенило, рани, scabs, испакнатини, мозолчиња и повеќе.Одлично за жените и мажите. 1 Галон Големина.Бродови Брзо.Waxy се Изгради, Бела Gunk или Работи на Скалпот и Косата, Затнат Фоликулите на Косата, Производот се Изгради и користи билки и цинк спс наместо груби соголување хемикалии како и повеќето појаснување шампони на пазарот.Види зошто тоа е постојано гласаа #1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти