.

.

New
URB 23048 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 240 mm ID, 360 mm OD, 92 мм Ширина

URB 23048 MC3W33 Сферични Ролери Лого, Машински Месинг Кафез, W33 Масло Каналите, 240 mm ID, 360 mm OD, 92 мм

DEN 1725.60

Стока
Достапно.

Имајќи го има 1 парче машински бронза кафез.Имајќи ја има централната водич rib лебдат на внатрешниот прстен.Симетрични ролки со поголеми димензии обезбеди зголемено оптоварување капацитет на носивост.Annular подмачкување ритам и нафтени дупки во надворешниот прстен.C3 Одговара на стандард.Сферични Ролери Имајќи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти