.

.

New
50pcs/многу KBU1010 KBU-1010 10A 1000V диоди Мост Rectifier IC

50pcs/многу KBU1010 KBU-1010 10A 1000V диоди Мост Rectifier IC

DEN 577.44

Стока
Достапно.

Ние сме професионална снабдувач на интегрирано коло производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Верувам дека можете да го најдете Производот што ви треба.Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL да ви послужи.Време на испорака : 3-7 дена.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Pro Ic World .Други продажбата на луѓето не е сигурен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти