.

.

New
1:43 О Скала Аеродромска Писта За Полнење

1:43 О Скала Аеродромска Писта За Полнење

DEN 838.80

Стока
Достапно.

Лесно да се примени или планината користење на бел лепак или лепак стап.Фото-реалистични со сенки и моменти да се создаде длабочина. 8.5"x11" печатени да се работ - лесна кога се става крај до крај, врвот до дното.Професионални полн колор печатење на 80# тешки акции за издржливост.Комплет прави до 110" двојно заврши пистата.Додадете возбудата на аеродромот пистата за вашиот модел воз распоред или slotcar песна.Овој комплет содржи десет работ на работ печатени пистата листови дека кога се става заедно создаде 110" двојно заврши пистата со сите соодветни полетување и слетување ознаки. (Можете да ја користите помалку листови за пократок пистата - или подели на две 55" писти).Можете лесно може да лепак листови на пена одбор, иверица или дрво за дополнителна сила со користење бел лепак, спреј лепила или лепак стапчиња.Модел железничката сценографијата и хартија, занает може да биде тешко, скапо и одзема време.Ние ги направи лесно достапни и забава.Сценографијата Листови обезбедува комплетна линија на photorealistic зграда и пејзаж материјали професионално печатени на тешки акции хартија.Тие работат одлично за потекло, бази и целосна структури.Хартија модели можат да бидат исто толку реални колку пластични модели и трошоците за само дел од цената.Хартија-базирани на сценографијата исто така е полесно да се намали и може да се состави со користење на едноставни бели лепила и лепак стапови, наместо на тешките хемиски лепила.Сите наши проекти се професионално печатени на покрие акции хартија и функција лесно assmbly и дополнителни детали делови.Сценографијата Листови се 100% гарантира.Ако не сте задоволни со вашиот купите за било каква причина да ги споделите со нас и ние ќе ги замениме или рефундирање на вашите куповна цена.Превозот е бесплатен.

Детали

Свеж

Избор на клиенти