.

.

New
Oneida Способност Секојдневниот Flatware Салата Предници, Сет од 6, 18/0 Нерѓосувачки Челик, Есцајг Сет

Oneida Способност Секојдневниот Flatware Салата Предници, Сет од 6, 18/0 Нерѓосувачки Челик, Есцајг Сет

DEN 125.52

Стока
Достапно.

ВКЛУЧУВА : Ова Oneida сребрениот сет содржи (6) салата предници.На Способност линија е наменета за обичните ресторани и секојдневните домашни јадења.МОДЕРЕН ДИЗАЈН : Јасна елеганција секогаш работи.Овој сет на салата предници е мазна, модерна и едноставна.High-end или секојдневието, Способност одговара на вашата кујна на секоја прилика со еден купување.ВРВЕН КВАЛИТЕТ : Она што го издвојува есцајг на допир?Заврши и тежина.Овие стручно направена предници се огледало заврши и тешки во рака.Резултат?Совршенство.ПРЕМИЈА од не 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК : 18/0 нерѓосувачки челик сребрениот е екстра траен и обезбедува заштита од' рѓа.Овие гранки ќе блесне за јадење чисти и мие во машина за миење садови се грижите слободни.Креирање на уникатно и незаборавно јадење искуство – ова е Oneida мисијата.Се обидува да ги постигнеме нашите идеални текот на последните речиси 150 години се направи ни tabletop индустриски лидер.Од 1880, Oneida е, и продолжува да биде, синоним за луксуз.Има есцајг.А потоа, тука е Oneida.Сатенски или огледало, модерен или класичен, едноставен или раскошен – ние имаме совршено се вклопуваат за секој ресторан или домаќинство.Овој модел е 18/0 нерѓосувачки челик има дополнителна издржливост и ' рѓа отпор на повеќе пристапен цена така може да го зголеми вредноста додека престојуваат ефективни.Состанок секој јадење идеален додека никогаш не компромитирање на квалитетот.Тоа е Oneida.

Детали

Свеж

Избор на клиенти