.

.

New
Зора Професионални Јадење Детергент (1 гал.) (Пакување од 2)

Зора Професионални Јадење Детергент (1 гал.) (Пакување од 2)

DEN 2239.20

Стока
Достапно.

Минува низ маснотии.Зора Прирачник Тенџере и Пан Детергент е високо концентрирана течност детергент специјално формулиран за да помогне да се отстрани мрсна храна почви од лонци, тави, и прибор.Зора исто така, може да биде разводнета да се направи разноврсна, сите намена за чистење решение.

Детали

Свеж

Избор на клиенти