.

.

New
Седмата Генерација Јадење Течен Сапун Лаванда & Нане Мирис 19 оз

Седмата Генерација Јадење Течен Сапун Лаванда & Нане Мирис 19 оз

DEN 964.80

Стока
Достапно.

Растителна основа формула сапун јадење течни се бори маснотии и овластувања низ тешки, сушен на храната. 0% вештачки мириси.Лаванда свежи мирис направен од 100% етерични масла и ботанички состојки. 100% biodegradable формула.ЕПА Побезбеден Избор Сертифициран Производ, USDA Заверена Biobased Производ 95%.

Детали

Свеж

Избор на клиенти