.

.

New
Заврши Џет-сува, Исплакнете Агент, Унца Сина 32 Fl Мл

Заврши Џет-сува, Исплакнете Агент, Унца Сина 32 Fl Мл

DEN 359.76

Стока
Достапно.

100% подобро сушење vs детергент сам.Ги отстранува дамки & остатоци за брилијантен сјај.Стакло заштита состојка за траен сјај.Автоматски се ослободува во машина за миење садови исплакнете циклус.Пополнете ја исплакнете агент фармацевт во вратата на вашата машина за миење садови со Целната Џет-Сува Рефил месечна за најдобри резултати.Заврши Џет-Суво Плакнење Помош 5x Моќ Акции и Чаша Заштита состојка за shinier & посува јадења наспроти детергент сам.За оптимални резултати, употребата со вашиот детергенти.Искуство сјајна јадења и на самото место & филм заштита (наспроти машина за миење садови детергент сам) со нашите Заврши Џет Сува машина за миење Садови Исплакнете Помош.Таа работи со вашиот пример, перење на садови детергент да се измијат далеку тврдоглав рецидив храна, места, и филм за пенливо чинии, чаши и прибор.Лесно е да се користи, како и.Едноставно пополнете го исплакнете помош фармацевт со Целната Џет-Суво Плакнење на Помош и тоа автоматски ќе биде објавен во исплакнете циклус секој пат кога вашата машина за миење садови работи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти