.

.

New
Северна Лице Младата Камп Руно Сет

Северна Лице Младата Камп Руно Сет

DEN 2150.40

Стока
Достапно.

Руно.Увезени.ВО ТЕКОТ НА ЦЕЛИОТ ДЕН УДОБНОСТ.Пријатна explorer е среќен.Неразвиената Камп Руно Сет карактеристики топла midweight руно и џебови за сите трага богатства тие се соберат на патот.СТАНДАРД СЕ ВКЛОПУВААТ.Овој стандард се вклопат два-парче сет вклучува пријатна врвот и на дното за лесно outfitting.ЗАДРЖИ ТОПЛО.Совршен за chillier дена, фиксен худ и rib ракави, полите и корселе помогнат на мали авантуристи опфатени и блокира елементи.ПРИЈАТНА ТКАЕНИНА.Оваа дното и на врвот во собата е направена специјално за бебиња од исклучително пријатна, midweight руно за топло, ултра-меки удобност.ВНИМАТЕЛЕН ДИЗАЈН.Дизајниран со сплит кенгур џеб.

Детали

Свеж

Избор на клиенти