.

.

New
КООРДИНАТОР Паметен Робот Правосмукалка, Дом за Перење Четка со 1500PA~1999PA Силна Вшмукување Мини Чистење Робот, Авто Роботски Vacuums, за Тврдо Кат - Бела

КООРДИНАТОР Паметен Робот Правосмукалка, Дом за Перење Четка со 1500PA~1999PA Силна Вшмукување Мини Чистење

DEN 996.00

Стока
Достапно.

Со силна вшмукување, тоа лесно може да се реши прашина, лебдејќи прашина, коса, остатоци и други ѓубре во секојдневниот живот.Погоден за мулти-материјал за подови, како што се плочки и теписи. 1500m Ah капацитетот на батеријата, може да трае 120 минути.Изработен од ABS пластика и електронски компоненти,силни и издржливи.На ниско ниво на бучава од околу 55 децибели нема да се меша со вашиот нормален живот.Опис : - изработен од ABS пластика и електронски компоненти,силни и издржливи. - Со силна вшмукување, тоа лесно може да се реши прашина, лебдејќи прашина, коса, остатоци и други ѓубре во секојдневниот живот. - 1500m Ah капацитетот на батеријата, може да трае 120 минути. - На ниско ниво на бучава од околу 55 децибели нема да се меша со вашиот нормален живот. - Погоден за мулти-материјал за подови, како што се плочки и теписи.Спецификација : - Материјал : Abs И Електронски Компоненти - Капацитетот на Батеријата : 1500mah - Работно Време : 90 Минути - Работа Бучава : 55db - Време на Полнење : 3 Часа Оценет Напон : 5w - Номинална Моќност : 3.7 v - Номинална Фреквенција : 50hz - Капацитет : 120ml - Напојување на Владата : Usb Size Табела : Големина : 320x320x70mm/12.60x12.60x2.76inch Package Вклучува : 1 Парче Паметен Робот Правосмукалка Cleaner2 Парчиња Носат-отпорни, Brushes1 Парче Rag1 Парче Manual1 Парче USB line Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!.

Детали

- Material:
Abs And Electronic Components
- Battery Capacity:
1500mah
- Working Time:
90 Minutes
- Working Noise:
55db
- Charging Time:
3 Hours
- Rated Voltage:
5w
- Rated Power:
3.7v
- Rated Frequency:
50hz
- Capacity:
120ml
- Power Supply Mode:
Usb
Size Chart:
Size:
320x320x70mm/12.60x12.60x2.76inch
Package Includes:
1 Piece Smart Robot Vacuum Cleaner :
2 Pieces Wear-resistant Brushes :
1 Piece Rag :
1 Piece Manual :
1 Piece USB line :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Свеж

Избор на клиенти