.

.

New
LOVIVER Супер Тивок Роботски Правосмукалка Smart Mopping Кат Sweeper Машина за НАС

LOVIVER Супер Тивок Роботски Правосмукалка Smart Mopping Кат Sweeper Машина за НАС

DEN 2157.60

Стока
Достапно.

2400m Ah батерија за долго време работи, можат ефикасно чистење до 150 метри квадратни по целосно наполнета.Робот Почиста е посебно дизајниран за да ги задоволат вашите правосмукалка, убедливо, и mopping потреби, обезбедување многу повеќе conveniece и забава за својот живот.Влажно и суво чистење на располагање.Висок вшмукување енергија, долг рака страна четки, крупните mopping партал работи заедно за да им помогне на темелно се чисти вашиот подови. 70mm екстра тенко тело, лесно може да се исчисти просторот под креветот, троседот, кабинет.The sweeper автоматски ќе ја менува својата насока, кога се соочува ѕидови и пречки.Опис : - Робот Почиста е посебно дизајниран за да ги задоволат вашите правосмукалка, убедливо, и mopping потреби, обезбедување многу повеќе conveniece и забава за својот живот. - The sweeper автоматски ќе ја менува својата насока, кога се соочува ѕидови и пречки. - Влажно и суво чистење на располагање.Висок вшмукување енергија, долг рака страна четки, крупните mopping партал работи заедно за да им помогне на темелно се чисти вашиот подови. - 70mm екстра тенко тело, лесно може да се исчисти просторот под креветот, троседот, кабинет. - 2400m Ah батерија за долго време работи, можат ефикасно чистење до 150 метри квадратни по целосно наполнета.Спецификација : - Материјал : ABC Пластични + Електроника - Приклучок Тип : НИ - Големина( Кол.x Height) : 24.5x7cm/9.64x2.75inch - Боја : Црвено - Бучава : Подолу 70db Package Вклучува : 1 Парче Робот Правосмукалка Cleaner1 Парче НАС Приклучокот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти