.

.

New
Нови Напојување CableTronix CTPS-12 Мини Микро Modulator Шасија ДО 12 Modulator HEADEND SMATV Хотел, Мотел

Нови Напојување CableTronix CTPS-12 Мини Микро Modulator Шасија ДО 12 Modulator HEADEND SMATV Хотел, Мотел

DEN 4070.40

Стока
Достапно.

Моќ Барање 115 VAC, 60 Hz, Температурата на работа Спектар 32 F до 122 F. AC Струја 0.80 НА @ 115 VAC, Input Конектор IEC320 Штекер.Излезен Напон +12 VDC (3.5 Макс.) + 5 VDC (5.5 Макс.).Излезниот Приклучок 37 Pin D-sub, женски.ВКЛУЧЕНИ : Modulator Моќ Кабел 12 Жица modulator моќ жици темперамент, AC Кабел 6 Ft.IEC, САД.ОВАА ПРОДАЖБА Е ЗА НОВ НАПОЈУВАЊЕ Cable Tronix CTPS-12 МИНИ МИКРО Modulator ШАСИЈА ДО 12 MODULATORS .Опис на производот На CTPS-12 резерви +12 +5 VDC моќ на Cabletronix линија на модуларен headend производи, вклучувајќи го и КТ-AMM (фреквенција агилни микро modulator), на CTFMM (фиксна канал микро modulator и КТ-SFMM (45 d B фиксна канал микро modulator).ТОА може да се монтира во Cabletronix CTRC-12 rack mountable шасија.AC кабелот за напојување и 12 линија modulator моќ жици темперамент се опфатени со CTPS-12 напојување.ТОА Е ШАСИЈА RACK MOUNTABLE ЗА ГЛАВАТА КРАЈОТ APLICATIONS.

Детали

Свеж

Избор на клиенти