.

.

New
WWL Антенски Јога Hammock 6 Справува со Антенски Јога Hammock Замав Летање Анти-Гравитацијата Јога Пилатес Инверзија Вежби Уред Почетен Виси Појас Црвено Hammock Летање Јога З?

WWL Антенски Јога Hammock 6 Справува со Антенски Јога Hammock Замав Летање Анти-Гравитацијата Јога Пилатес Инверзија

DEN 2815.92

Стока
Достапно.

Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. 【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】 : целосен комплет вклучува хардвер - вие не треба да ги купите дополнителен хардвер или да го најдете комплицирани делови.Јога hammock пакување листа : Hammock*1 Note : 1.【ПРОФЕСИОНАЛНИ КОМПЛЕТ】 : Ова hammock поставите доаѓа со висок квалитет најлон (250x150cm), hammock*1, еластична тока*4, јога hammock продолжување појас*2 ,складирање кеса*1。.Може да се монтира на суспензија поени повеќе од 3 м висина.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.На антенски јога hammock е алатка која им овозможува на практикантот да зависат нивните ставови, се создаде целосни опсег на движење, ги продлабочат свеста, и во многу случаи се лекува нивното тело.Јога hammock има ниска водат дизајн на вертикална насока, безбеден и можете да направите јога обука. Ве молиме овозможи 1-3cm (0. 【НАЈЛОН МАТЕРИЈАЛ】 : На Антенски Јога hammock е направен од висок квалитет на најлон, високо квалитетни материјали се обезбедува доволно капацитет на носивост, шарени и lightfast, удобен, лесно да се чисти и нечистотија отвратителен.Карактеристики : квалитет Премиум квалитет најлон Име : Еластична јога hammock Hammock Големина : Големина : 250*150 CM (lengthxwidth)Јога Hammock Замав Работи Совршен За : Антенски Јога, јога замав ,јога прашка ,антенски танц, антенски фитнес ,воздух јога ,антенски hammock ,Анти-Гравитацијата Јога, Суспензија Јога, Гравитацијата Јога, Antigravity Јога, Летање Јога, Антенски Пилатес.Убав избор за јога професионални и почетници.На антенски јога hammock е суспендиран од две точки креирање на обликот hammock за вашето тело да се одморат, да се потпреме на, и лета.Тие, исто така може да се нишаше околу отворен зрак / гранка за да креирате преносни суспензија точка за вашиот hammock. 【ПРИЛАГОДЛИВИ】 : Постојат 6 циклуси на секое проширување на рака, па може да се прилагоди на должината брзо.

Детали

Свеж

Избор на клиенти