.

.

New
XUE XUEJIONG 5Pcs/Set Јога Отпор Гума Бендови Фитнес Опрема 0.35 мм-1.1 mm Пилатес Спортот за Обука на Тренингот Еластична Бендови XUE

XUE XUEJIONG 5Pcs/Set Јога Отпор Гума Бендови Фитнес Опрема 0.35 мм-1.1 mm Пилатес Спортот за Обука на Тренингот

DEN 597.60

Стока
Достапно.

Црна : 600mm*50mm*1.1 mm.Пакет Тежина : 0.04 кг (0.09 lb.).Број На Модел : Зајакнување На Мускулите.Функција : Сеопфатна Фитнес Вежби.Жолта : 600mm*50mm*0.7 мм. 5 Pcs/Set Јога Отпор Гума Бендови Фитнес Опрема 0.35 мм-1.1 mm Пилатес Спортот за Обука на Тренингот Еластична Бендови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти