.

.

New
RIMSports Дигање Куки Тешки Кревање на Зглобот Ремени за Повлече прозорци Deadlift Ремени за Моќ Кревање Кревање Костец со Поместена Тренингот Ремени за Кревање Фитнес Рак

RIMSports Дигање Куки Тешки Кревање на Зглобот Ремени за Повлече прозорци Deadlift Ремени за Моќ Кревање Кревање

DEN 479.28

Стока
Достапно.

Овие се идеален повлече до ракавици мажите и жените ги користат поради тоа што обезбедува безбедност потребна за да го подигнете потешки.Овие моќ дигање куките се најдобар избор ако сте во потрага за некои тешки-должност ремени да ви помогне да се надмине вашата моментална тежина и претставници!Врвка за околу обвива neoprene материјал контури околу вашиот зглоб, овозможувајќи за поудобно тренингот.Нашите кревање куки со ременче за поддршка можат да го издржат секојдневна употреба.СТИГНАТ до својата ТЕЖИНА MAX & ПРЕТСТАВНИЦИ : Не дозволувајте им на лизгање зафат ти чува од постигнување на вашата max тежина и претставници!Нашите deadlift ремени со кревање куки смени тежина од вашите дланки на вашиот зглоб, зголемување на силата на твојата контрола.се повлече-up прозорци, веслање, лат се повлече надолу!Со поместена зглоб ремени и метална кука, овие дигање на зглобот ремени ви овозможи да се укине потешки тегови со повеќе претставници.

Детали

Свеж

Избор на клиенти