.

.

New
SENHAI 4 Парчиња Фитнес Глуждот Ремени, Прилагодлив Тренингот Глуждот Ремени за Салата Кабел Машина, Нога Abs Задник Glutes Вежба за Мажи Жени - Сина, Црна

SENHAI 4 Парчиња Фитнес Глуждот Ремени, Прилагодлив Тренингот Глуждот Ремени за Салата Кабел Машина, Нога Abs

DEN 983.76

Стока
Достапно.

Функција : Проширете ја вашата спектар на вежби, одлична за нога екстензии, нога кадрици, хип киднапери и сите вашите омилени нога ден рутини.Направете вашиот теле мускулите, квадрицепси, glutes и hamstrings изгледа неверојатно.Примена : Секој Глуждот на Рака со една армирано-D-прстен, компатибилен со поголемиот дел од кабелот кревање опрема, фитнес и дом салата машини или отпор бендови.Одговара на двајцата МАЖИ & ЖЕНИ.Материјал : Направен од PP & Челик & Најлон.На високо-одделение најлон и дебели соочи ви даде премија удобност и стабилност, а исто така и правилно обезбедување на тегови.Лесен за Користење : Отворена рака, заврши вашиот глуждот во тоа, се држи двете страни заедно, потоа се закачите на Г-прстен на тренингот машина. (Се најде позицијата прави да се чувствувате најмногу удобно).Нашиот Фитнес Глуждот Рака има прилагодливи лепило за да ги собере различни големина глуждови.Карактеристики : Оваа Тренингот Глуждот Ремени е одлична за нога екстензии, нога кадрици, хип киднапери и сите вашите омилени нога ден рутини.Одговара на двајцата МАЖИ & ЖЕНИ.Нашата рака е прилагодлив лепило за да ги собере различни големина глуждови.Добиете вашата теле мускулите, квадрицепси, glutes и hamstrings во потрага неверојатна со овој суштински фитнес додаток.Бидете мотивирани, трим, и тонот во сите вистинските места.Спецификација : Материјал : ПП & Челик & Најлон Боја : Црно-Сини Пакување листа : 1 x Спорт Глуждот Ремени Сет (2 парчиња, Црна) 1 x Спорт Глуждот Ремени Сет (2 парчиња, Сина) .

Детали

Свеж

Избор на клиенти