.

.

New
RIMSports Ab Ремени за основа за Вежбање - Тешки Поместена Виси Ab Ремени за Pullup Бар - Премија Рака Ремени за Ab Тренингот, Нога Покренува, Pullups & Брадата до - Вежба Ремени со Ч?

RIMSports Ab Ремени за основа за Вежбање - Тешки Поместена Виси Ab Ремени за Pullup Бар - Премија Рака Ремени

DEN 887.76

Стока
Достапно.

Причини да се купи RIMSports Ab ремени : RIMSports виси abs ремени се направени со солза-отпорен материјал кој ви помага да работат надвор со confidence RIMSports дополнително поместена рака поддршка дизајн виси ремени за abs ја штити вашата рака, дланка, и лактите!RIMSports ab ремени се совршени ab ремени со обезбедени design RIMSports виси абдоминална ремени може да се користи за многу вежби како pullups, брадата и прозорци, сосови, виси седат прозорци и ab workouts RIMSports виси abs рака го активира целиот abs и те прави да се чувствуваат вистински горат никогаш порано!Тешки-должност челик carabiner на повлече до abs замав ремени одговара на сите bars RIMSports ab slings обезбедува моќни потпора за рацете, подобрување на перформансите на абдоминална и вертикален вежби со подобрена удобност и security RIMSports ab slings ремени се унисекс дизајн и може да се користи од страна на мажите и women RIMSports вежба виси ремени соочи се минимизира рака притисок и ја подобрува утеха на тренингот со голема грижа и stability RIMSports abs виси ремени ви помага да го тонот, зајакнување на, и го скрши на главниот мускулите на стомакот, што вашето тело потенок, посилни преку суспензија нога лифтови, вертикална притисна, и more RIMSports виси ab ремени за фитнес ви помага да се добијат овие шест-pack ab мускулите quicker RIMSports пот-абсорбента абдоминална slings се токсични-бесплатни и, исто така, го спречува ремени од копа во вашиот hand RIMSports ab криза exerciser ги преземе стрес исклучите вашиот shoulders RIMSports рака ремени за стомачни мускули се совршен ab ремени лифт за мажи и оние кои сакаат да ги градат своите шест-пакет abs RIMSports се повлече до бар ab ремени може да ви помогне да се направи повеќе претставници и може да пумпа повеќе крв, за вашиот core RIMSports рака ремени за да се повлече до бар има ергономски дизајн кој се вклопува совршено за сите тело type RIMSports виси лактот ремени се вежба ремени или да се повлече до прашка кои може да се користат во салата, дома или парк.ТРАЈНИ ИЗГРАДБА : Нашата премиум виси лактот ремени се направени со исклучително висок квалитет на rip-отпорни најлон, силен челик carabiners, дебел памук, neoprene и поместена лактот ракави, без компромитирање на квалитетот кој го поддржува да се изврши максимум претставници во удобност и стабилност.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА : Ние сме направени со големо внимание да го направи најдоброто за нашите клиенти!RIMSports веруваме во квалитетот, стојат зад своето ветување, и се дадени трајни виси рака ремени за abs.ПОДОБРИ долгорочната СТАБИЛНОСТ : за Разлика од другите виси нога кренете ремени кои се кратки, тешки, расцепен, и pinching поради текот на телесната тежина, нашите двојно поддршка ab ремени за да се повлече до бар се прилагодливи, лесни, и rip-отпорни ab тренер кој им помогне ви обезбеди добар стабилност на вашиот шест-pack вежбање, стомачни обука и ногата лифтови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти