.

.

New
DMoose Кревање Ремени, 24 инчи (Пар) Зглоб Ремени за Кревање, Deadlift, Powerlifting, Bodybuilding Фитнес Тренингот, Neoprene Поместена Поддршка Памук Ремени за Макс Рака Зафат Сила за Обука

DMoose Кревање Ремени, 24 инчи (Пар) Зглоб Ремени за Кревање, Deadlift, Powerlifting, Bodybuilding Фитнес Тренингот,

DEN 335.76

Стока
Достапно.

✅ ЛИФТ ПОВЕЌЕ ТЕЖИНА, да се ИЗГРАДИ ПОВЕЌЕ МУСКУЛНА : Со овие дигање ремени, што може да се одржи кон бар подолго.Ова ви овозможува да ги зголемите вашите зафат сила тие исто така помагаат да се спречат ризиците од било несреќи за време на вежбање.Со Олимписки кревање ремени направени со високо квалитетен материјал, можете драстично да се подобри вашето вежбање и сведок забележителни промени.Ако сте биле размислува за кревање на тешки тегови, но се плашат дека ќе се повредени, обидете пред клеча кревање ремени за вашето вежбање!Контрола на бар цврсто и да се зголеми притисокот сила.Ова ќе го направи вашето вежбање, уште повеќе го исполнуваат.Употреба на кревање ремени во deadlifts, рамо shrugs, или гира редови!. 24-инчи во должина може да биде прикачена на секоја врвка за околу големина.4mm дебели neoprene соочи овозможува удобност и спречува кожата, гребнатинки.Прилагодливи циклуси за безбедност може да се прилагоди на приоритетни должина и заострените за дополнителна безбедност.Тешки-должност памук webbing ремени' памук се издржливи и не ќе солза лесно.Не се лизга зглоб поддршка на изградба за да се обезбеди зглоб ремени не падне во текот на workout Reinforced крои па бода, најверојатно, нема да се носат надвор и да се обезбеди производот е долга-трајни.DMoose barbell ремени се како ниедна друга!Ние стоиме со ветување дека ќе добиете висок квалитет на опрема што ние обезбеди, така не се жали!Добиете овие неверојатно произведени салата кревање ремени и сведок на драстична промена во вашето вежбање.Направени со високо-одделение памук, кои не се подложни на оштетување поради долги часови на употреба, на кревање ремени се издржливи!Ние, исто така, се осигура дека тренингот кревање ремени се лесни за употреба, дури и за почетници!Така на проектот транспорт веднаш!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти