.

.

New
MAIZOA Нордиските Hamstring Навивам Рака,Асистирана Вежба Рака Појас,Фиксни Делови од Телото,кои Работат Нога Мускули,Лесно да се користи во Салата или Дома

MAIZOA Нордиските Hamstring Навивам Рака,Асистирана Вежба Рака Појас,Фиксни Делови од Телото,кои Работат Нога

DEN 503.76

Стока
Достапно.

【Нордиските Навивам Рака】 Нордиските навивам Sstrap е еден од најдобрите hamstring вежби.Оваа навивам рака помага во вршењето на Нордиските виткање или други фитнес вежби на клупа или други алатки. 【Мускулите обука】 Навивам за околу Рака може да помогне да се вежба за да се зголеми силата на hamstring мускулите.Тоа исто така може да ви помогне да закрепне од hamstring тетива проблеми и подобрување на спринт и целокупната стабилност.Помошни појас може да се користи во многу различни фитнес движења да им помогне подобро обука. 【Висок Квалитет】На висок квалитет на метални легури притиснете тока е лесен за употреба.Можете да ја определите должината и се зацврсти Навивам за Рака со само притискање на.Високата густина на Рака можат да го издржат силен влече сила од околу 800 фунти, така што може да се користат со доверба. 【Лесно да се носат и користат】MAIZOA навивам рака е светлина и мал, така што може да се преземат за да на салата или да се користат дома. 【Вклучуваат】 MAIZOA навивам за околу рака и лесен за складирање торба.На MAIZOA виткање на косата бенд може да ви помогне да изврши многу спортови кои бараат помош.Може да ви помогне да заврши на одредени активности подобро и поточно.MAIZOA навивам за околу рака може да ви помогне да изврши Северна Навивам спорт.Нордиските Навивам е многу ефикасна hamstring вежба.Овој вид на вежбање е ексцентричен вежба, која се однесува на остварувањето изведува кога мускулите се протегала под оптоварување.Навивам Рака е погодна за многу фитнес движења кои бараат фиксни делови од телото, како и конфронтација движења.Две Навивам Ремени може да се поврзе заедно како еден подолг помошни појас!MAIZOA обезбедува по-продажбата на услугата, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Квалитетот гаранција се врати и да се разменуваат бесплатно во рок од три месеци.

Детали

Свеж

Избор на клиенти