.

.

New
Предвесник Голем Зафат Не се Лизга Најлон Кревање Ремени со DuraGrip (Пар)

Предвесник Голем Зафат Не се Лизга Најлон Кревање Ремени со DuraGrip (Пар)

DEN 527.76

Стока
Достапно.

5mm Neoprene влошки се обезбеди кревање на рака во соодветна позиција, обезбедувајќи максимална тапацир за време на кревање. 11.5" рака е направен од тешки најлон и "Dura-Зафат" гума за дополнителна сила.Кога го користите за околу рака, гума страна секогаш мора да се соочи со бар.Тешки крои зајакнува рака и зголемување на издржливост.Дизајниран со десно и лево. (Челик тока треба да се носи надвор од зглоб.Целосно прилагодливи, една големина одговара на сите.Патент.Предвесник Голем Зафат Кревање Ремени се направени за да се задржи притисокот за време на тешки лифтови.Кревање ремени се изградени на трајни најлон со Dura-Зафат гумени ленти за да го дофати бар за не-се лизга на зафат, додека да го дигате прстот.Голем Зафат Оригиналот се минималистички кревање ремени со merrowed крајот јазичиња за да се спречи протриване.Голем Зафат Поместена ремени функција Neotek зглоб баласт да перница тешки лифтови.Голем Зафат Про Кревање Ремени се изградени со 5mm neoprene лево и десно зглоб влошки обезбедени со челик тока за максимална удобност и заштита.Кога го користите Предвесник Голем Зафат Листата Ремени, на Dura-Зафат гума страна секогаш мора да се соочи со бар.Целосно прилагодливи, една големина одговара на сите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти