.

.

New
WowDude се Протега Ремени Еластична Вежба Бенд Hamstring Носила Уред Нога Опрема за Вежбање Рака Бендови Водат Ремени Нога Носила Бенд за Тренинг, Јога, физикална Терапија,

WowDude се Протега Ремени Еластична Вежба Бенд Hamstring Носила Уред Нога Опрема за Вежбање Рака Бендови Водат

DEN 384.00

Стока
Достапно.

◆【Широко се Користи & Вистински Совршена】–Совршени за Тренинг,Јога, Пилатес, Балет, Крос Фит и физикална Терапија.До загревање со Еластична Вежба Бенд помага да се спречат повредите и го подобрува мускулната обновување. ◆【Повеќе Безбедно и Помалку Повреди】–На hamstring носила уред ја подобрува еластичноста и се зголемува опсегот на движење за подобри перформанси, додека намалување на ризикот од повреда.Нашите протега ремени обезбедуваат дополнителна стабилност во unassisted се протега и пози.Многу ефикасни за спортисти, танчерки или за физикална терапија. ◆【Обликот на Вашето Тело и Доверба】–Повеќе флексибилност.Се вклопува удобно во вашите раце и околу вашите нозе.Се водат вежба ремени држи вашето тело во подобра форма да го издржат интензивна вежба и подобрување на опсегот на движење, зголемена обновување на мускулите, намален ризик од повреда. ◆【Најдобар Подарок за Вежбање】–Нашите протега excercise бенд е совршен подарок за вашата дневна вежби, дури и ако никогаш не сте го користеле пред или сте почетник или искусен еден.Ова се протега бенд им овозможува на луѓето од сите големини и способност за напредокот дали почетно, средно или напредно ниво.Одлично за Јога премногу. ◆【Wow Dude Гаранција】–најдобар протега ремени доаѓаат со најдобра гаранција.можете да ни се придружат преку приклучоци фанови група, можете да ги купите нашите нога носила бенд сега со голема доверба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти