.

.

New
Јастреб Спортски Ab Ремени Виси Абдоминална Slings за Pullup Бар Chinup Вежба Abs Stimulator Тренер Тонер Дом Салата Фитнес Ab Тренингот Опрема за Мажи & Жени

Јастреб Спортски Ab Ремени Виси Абдоминална Slings за Pullup Бар Chinup Вежба Abs Stimulator Тренер Тонер Дом

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Ако НЕШТО тргне наопаку со јастреб ab машина тренингот, само порака ни за целосна наплата или замена : ) ве Молиме проверете други неверојатни јастреб производи, како што се бокс ракавици, рака blaster, глуждот ремени, раководител темперамент, rashguards, натопи појас, укинување на куки и кревање појаси.КАРАКТЕРИСТИКИ : 13" екстра-долго со 6" ширина, исто така, може да се користи како ab slings. 3 ГОДИНИ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА : Како млад старт-ап компанија ние сме среќни само кога сте.Тешки крои зголемува живот и изгледа за основни мускулни вежби. ✅ 3 ГОДИНИ ЗАМЕНА ГАРАНЦИЈА : Како млад старт-ап компанија ние сме среќни само кога сте. #Hawk Sports да се приклучите на нашата заедница расте на силни луѓе : ). ✅БРЗ И ПРИЛАГОДЛИВИ CARABINERS ЗАТВОРАЊЕ : Практична тешки нерѓосувачки челик carabiners обезбеди рака на лактите во удобноста со гума соочи и мека наредени ткаенина, дозволувајќи им да се справи со тежина до 300lbs за совршен ab рака ремени тренингот дома или во теретана.Ако НЕШТО тргне наопаку со јастреб абдоминална slings поставено, само порака ни за целосна наплата или замена.Уникатно, овие стомачни тренер за шест пакет abs може да издржи тежина до 300lbs.Врвен квалитет ab тонер живот издржливост и comfortability тренингот машина провизиите ремени.Мека поместена дигање ремени / обвива за мажи & жени. ✅ ШЕСТ ПАКЕТ ABS ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ - Ова тежина отпор ab обука алатка ќе ви помогне да се изгради мускулите, согорувате масти, зголемување на издржливост, како и подобрување на флексибилноста.Не трошат пари ќе скап салата кога ќе може да се добие истото ниво на фитнес дома со вашата тежина.МАКСИМАЛНИОТ КВАЛИТЕТ @ МИНИМАЛНАТА ЦЕНА : Оваа зделка, ние се обложи дека ќе не најдете виси ремени за abs во оваа цена во тренингот опрема / салата додатоци на пазарот.На мускулите зграда опрема обезбедува поддршка за вашиот ум и тело, за да им помогнам со додадена сила и страст, што доведува до мускулна хипертрофија за време на дигање.Го опфаќа тежина да се намали стресот на тетивите при тешки вежби.✅ОПТИМАЛНО СТОМАЧНИТЕ МУСКУЛИ ХИПЕРТРОФИЈА НА БИЛО која САЛАТА/HOME PULLUP БАР / ПРСТЕНИ / CHINUP БАР : Јастреб ab ремени обезбеди супериорна поддршка на вашиот горниот и долниот дел од телото за време на abs тренингот.ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ стомачни обука ремени. ✅ КРАЈНАТА НАМАЛЕНА ДОГОВОР, се ПРОДАВААТ КАКО ЕДЕН ПАР : за Разлика од другите, ние ќе се продаваат ДВЕ ab stimulator ремени за цена на еден : ) Максимална комунални на минимална цена, ние профит помалку да придонесе за вашето здравје и фитнес благосостојба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти