.

.

New
Тешки Casters, Двојно Имајќи Гума Castors Користат Колички за Индустриски Casters го исклучите Прашина-доказ Носат Отпорни Преголеми Оптоварување(2 Вртливата Castor 2 Насочен Тр

Тешки Casters, Двојно Имајќи Гума Castors Користат Колички за Индустриски Casters го исклучите Прашина-доказ

DEN 14320.80

Стока
Достапно.

?БЕЗБЕДНОСТ : Мазна и Молчи и Здрав. ?ИЗДРЖЛИВОСТ : Casters Тркала се удобен живот, носат-отпор. ?ВЧИТУВАЊЕ КАПАЦИТЕТ : Преголеми оптоварување 300 KG. ?ПОГОДНОСТ : Доаѓа со 2 универзална тркала &2 Насочен Тркала. ?ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : Индустриски коли, собранието тела, контејнери, полици и друга опрема и проекти.Карактеристики ?Двојно топката имајќи ?Материјал : Гума ?Идеален за еден огромен спектар на користи за DIY, дом, училиште, канцеларија, магацин, garage & продавници Параметар 4 инчи Инсталација висина : 130mm(5.1 инчи) Тркало дијаметар : 100mm(3.9 инчи) 5 инчи Инсталација висина : 165mm(6.5 инчи) Тркало дијаметар : 125mm(5 инчи) 6 инчи Инсталација висина : 180mm(7 инчи) Тркало дијаметар : 150mm(6 инчи) 8 инчи Инсталација висина : 230mm(9 инчи) Тркало дијаметар : 200mm(7.9 инчи) Пневматик Ширина : 50mm Одредување Плоча Големина : 114 X 100mm (4.5*за 3,9 инчи) Центар дупка растојание : 85 X 72mm(3.3*2.8 инчи) Товарот : 300 KG(661.5 lb) Пакет Содржина -2x универзална тркало-2x Насочен casters (Без завртки?Answer : ___________________________ Note : ?Рачно мерење, не може да биде грешка од 1-2cm, ве молиме да преовладуваат во вид. ?Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинската работа,ви благодариме за вашето разбирање. ?Ние се Добро воспоставени продавач кој има совршен синџирот на снабдување систем.Ние сме убедени да ја испорача within10-15 дена. ?Секој производ се земе сериозно, ќе се потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Детали

Свеж

Избор на клиенти