.

.

New
Tennsco RSMB-36-CPY Референца Полица за 36/42/48 Широк Единица, 30 Ширина, 36 Длабочината, 5/8 Висина, Шампањ/Кит

Tennsco RSMB-36-CPY Референца Полица за 36/42/48 Широк Единица, 30 Ширина, 36 Длабочината, 5/8 Висина, Шампањ/Кит

DEN 1240.80

Стока
Достапно.

За 36"/42"/48" Широк Единица.Ширина : 30".Длабочина : 36".Висина : 5/8".Боја : Шампањ/Кит.Овој тип на Производ име е Tennsco RSMB-36 Референтна Полица за 36"/42"/48" Широк Единица, 30" Ширина, 36" Длабочината, 5/8" Висина, Шампањ/Кит.Се создаде погодно повлекување од workspace со нашите лизгачки Референца Полица.Овој производ е произведен во сад.Овој Производ е произведен од страна на Tennsco Корп

Детали

Свеж

Избор на клиенти