.

.

New
Тој 541-776-4 Nyalox Размавта Четка 4-Инчен Сива 80 Ронки

Тој 541-776-4 Nyalox Размавта Четка 4-Инчен Сива 80 Ронки

DEN 1977.60

Стока
Достапно.

Го одржува обликот.Нема да рѓа.Абразивни ронки исполнет во секој наежвам.Идеален за разни намени.Трае до (10) пати подолго од жица четки.Удобен форми и големини за сите работни места.Сива-Екстра Крупни..Портокал-Груб и Сина-во Ред.Ќе не ' рѓа & одржува својата форма.Побезбедно да се користи.За отстранување на стари боја и завршува од дрво.Трае до (10) пати подолго од Жица Четки.Удобен Форми и Големини за сите работни места.Сива-Екстра Крупни..Портокал-Груб и Сина-во Ред.Ќе не ' рѓа & одржува својата форма.Побезбедно да се користи.За отстранување на стари боја и завршува од дрво.Опис на производот Тој 541-776-4 Nyalox Размавта Четка 4-Инчен Сива 80 Ронки Од Производителот Nyalox, оригиналниот абразивни најлон наежвам четки се редизајнирани за да се подобри ефикасноста во текот на еден поширок спектар на употреба.Nyalox е само четка линија достапни во три жито и наежвам дијаметри-погодно боја кодирани за лесна идентификација.NYALOX..Единствената, сега 3 пати подобро.

Детали

Свеж

Избор на клиенти