.

.

New
Isopropyl Алкохол 99% 1 - Галон

Isopropyl Алкохол 99% 1 - Галон

DEN 647.76

Стока
Достапно.

Во 99% isopropyl алкохолот е најчесто се користат за чистење на површини, и сам и како компонента на општа намена и почисто, или како растворувач. Во 99% isopropyl алкохол има корист од се не-корозивни за метали или пластика, па може да се користи широко, на сите површини и нема да ја напушти тестови, дури и на стакло или на екрани.Овој производ е одличен за домашна и комерцијална средини како што се ресторани, хотели, производствени објекти, лаборатории, здравствена, стоматолошка, ветеринарна, училишта, цркви и daycares.Предупредување : Овој производ е за надворешна употреба само.Да се чува вон дофат на деца.

Детали

Свеж

Избор на клиенти