.

.

New
ПОСТИГНАТ ОДГОВАРА Кревање Ракавици - Кожа Дланка за Фитнес чувство за Мажи & Жени Цврст Стисок, Контрола & Удобност за Дигање, Crossfit Обука, Фитнес Тренингот (Пар)

ПОСТИГНАТ ОДГОВАРА Кревање Ракавици - Кожа Дланка за Фитнес чувство за Мажи & Жени Цврст Стисок, Контрола &

DEN 263.76

Стока
Достапно.

ПОВЕЌЕ ПРЕТСТАВНИЦИ, ПОМАЛКУ БОЛКА на нашиот фитнес ракавици помогне да се одржи зафат како вашите раце почнат да гуми; додадете врвка за околу обвива за дополнителна поддршка.НЕ ЗАЧЕСТЕНОСТА ДО само точниот износ на баласт за да додадете удобност, но се намали зачестеноста на абење; идеален за тешки дигање?ПОДИГНЕТЕ ПОТЕШКИ, ПРИТИСНИ ПОНАТАМУ да додадете врвка за околу обвива на нашите тренингот ракавици и моќ-низ тешки рамо притиска без зглобот болка.ПОДИГНЕТЕ ПОТЕШКИ, ПРИТИСНИ ПОНАТАМУ да додадете врвка за околу обвива на нашите тренингот ракавици и моќ-низ тешки рамо притиска без зглобот болка.ПОМАЛКУ ПОТ, ПОВЕЌЕ ЗАФАТ креда не се дозволени во салата?Може да се потпре на нашите дише фитнес ракавици за да се задржи за да се исуши.ВРВ ПЕРФОРМАНСИ ЗА ПЛАНИНСКИ ВЕЛОСИПЕДИСТИ висока потпора за контрола кога сте полни чекори во влажна; цел стандард ракавици само.Ако вашите раце се лошо calloused од мртво кревање тегови, и вашиот зглобовите повредени од тешки рамо притиска, да се Постигне Одговара тежина liftinggloves додадете заштита, комфор, и да дојде со факултативниот зглоб заврши поддржува.Кликнете на ДОДАДИ во КОШНИЧКА сега да пумпа повеќе железо без болка.ПОСТИГНАТ FIT – ВИ ДОБИВА ПРЕКУ СЕКОЈ СЕТ Кога сте powerlifting сет до неуспех, понекогаш не може да се вади резултати и на вашето тело му дава.Постигнат Одговара кревање ракавици helpyou притисни понатаму и подигнете потешки, еве како.. ЛИФТ ПОТЕШКИ, ПРИТИСНИ ПОНАТАМУ.. Кога Вашиот Зафат Дава тесни зглоб обвива поддршка на вашиот лактите нашите тренингот ракавици може да се земе на вирус, па можете да се здобијат со Планински Велосипедизам со Повредени Зглобовите MB е тешко на твоите раце; поддршка на стари со фрактури на зглобот ремени & нека земе вирус ТИЕ ЌЕ СОЛЗА ЛЕСНО Нашиот фитнес ракавици имаат двојно stitched шевовите, па тие не ќе го даде за вас и да ја посрамоти вас во теретана или кога сте надвор велосипедизам.ТИЕ СЕ ПРЕМНОГУ МАЛИ ве Молиме погледнете ги нашите 5 слика која ви кажува како да се дораснати за точната големина на мажите и жените.Купи со доверба, ќе се покриени од страна на нашите 100% Пари гаранција без прашања, нема враќање е потребно.Кликнете на Додади во Кошничка сега да пумпа повеќе железо без болка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти