.

.

New
Bahco 4-183-04-2-2 Ergo 51-TPI Коси Видов Датотека, 4-Инчен

Bahco 4-183-04-2-2 Ergo 51-TPI Коси Видов Датотека, 4-Инчен

DEN 216.96

Стока
Достапно.

Тоа Е На Траен Квалитет И Високо Ефикасни.Дизајниран За Острење Пили Со Крстот Tooting И Забите На 60 Degree Агол.Датотеката Е Триаголен Со Рабови Tapering Кон Точка Со Површина И Рабовите Еден Намали.Пакет Димензии : 31.75 L X 2.54 H X 3.81 W (Сантиметри).

Детали

Свеж

Избор на клиенти