.

.

New
Суштината SWRHN-62D Радио Замена Додатоци

Суштината SWRHN-62D Радио Замена Додатоци

DEN 1454.40

Стока
Достапно.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Го задржува фабрика Карактеристики во одберете Хонда возила иако функционира со резервни радио.Пре-програмирани да го задржат контроли на воланот.Вклучува антенски адаптер.Одговара тип : Универзална.Радио замена со SWC за задржување одберете Хонда 2003-up/ Суштината SWRHN-62 D е радио замена интерфејс за одберете Хонда возила.Тоа ја олеснува интеграцијата на По-пазар радио за да се овозможи задржување на одредени фабрика карактеристики при замена фабрички инсталиран радио и е, исто така, пре-програмирани за задржување на управувачот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти