.

.

New
Newmind 2 парчиња Parallettes Барови Еквилајзер Барови, Фитнес Тренингот на Телото Сила за Обука

Newmind 2 парчиња Parallettes Барови Еквилајзер Барови, Фитнес Тренингот на Телото Сила за Обука

DEN 2229.60

Стока
Достапно.

* Поголем опсег на движење, кои ви даваат подобар и поефикасен развој на овие мускулни групи. * Поголем опсег на движење, кои ви даваат подобар и поефикасен развој на овие мускулни групи. * Одлично за приклонуваат push ups-от, L-седи, скок throughs, сосови, handstands и повеќе. * Направени од дрво, полиран мазна и цврста, погоден за секоја студија, вежбање соба, студио за јога или салата. * Не - гума bottoms чувајте ги вашите безбедни во сите пози вклучувајќи inversions, handstand прес-up прозорци, и повеќе. * На зглобовите може да биде поставен директно да се зголеми силата distancethe краток полица може да се намали сила, вежба за горниот дел од телото сила.Опис : - Изработени од дрво, полиран мазна и цврста, погоден за секоја студија, вежбање соба, студио за јога или салата. - Не - гума bottoms чувајте ги вашите безбедни во сите пози вклучувајќи inversions, handstand прес-up прозорци, и повеќе. - На зглобовите може да биде поставен директно да се зголеми силата distancethe краток полица може да се намали сила, вежба за горниот дел од телото сила. - Поголем опсег на движење, кои ви даваат подобар и поефикасен развој на овие мускулни групи. - Одлично за приклонуваат push ups-от, L-седи, скок throughs, сосови, handstands и повеќе.Спецификација : - Големина : Прибл. 50 x 15 x 10.3 cm / 19.69 x 5.91 x 4.06 инчен - Материјал : Wood Package Вклучува : 2 Парчиња Parallettes Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3 mm грешка поради прирачник за мерење.2. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти