.

.

New
PACEARTH Дрво Push Up Барови со Целосна Не се Лизга Baseplate 8мм Удобни Гумени Зафат им Помогнам на Мирување,со Ткаенина Плен Бендови Отпор Работат Надвор Бенд за Домашна Фитн?

PACEARTH Дрво Push Up Барови со Целосна Не се Лизга Baseplate 8мм Удобни Гумени Зафат им Помогнам на Мирување,со

DEN 1103.76

Стока
Достапно.

【Уникатен Не се лизга Дизајн】На pushups барови сопствени широк baseplate со не се лизга мат за подобрување на стабилност, така што тие не се лесно да се превртам или се движи во текот на физичката активност во споредба со другите pushup барови.Можете да ги користите push up опрема за различни вежби за да се изгради и тонусот на мускулите во грбот, рамењата, градите, грбот, итн.h за таргетирање на triceps, biceps, lats, pecs, deltoids, abs, и повеќе.Исто така, ќе љубов на современи дрвени структура на PACEARTH pushup барови. 【Безбедно, Здрав & Голема Поддршка】На push up штандови се направени од цврст бука дека има силен шок отпор.Тие може да го поддржи до 660lbs, доволно силна за да се концентрира на triceps, biceps, lats, pecs, deltoids, abs, и повеќе.Исто така, ќе љубов на современи дрвени структура на PACEARTH pushup барови. 【8мм Пена Зафат】На рачки за дрвени parallette барови се делумно покриени со 8мм NBR гума, која нуди удобен зафат, се зголемува тапацир за да се намали зглоб замор и да се избегне повреди за време на тренингот.На push-up бар е погодна за внатрешна и надворешна употреба за цврсти, со рамни површини. 【Премиум Материјалот】 : бутните бендови за тренингот е направен од високо-квалитет на ткаенина и е без мирис,не-за валање, не-виткање, не се лизга.Тие се, исто така, еластична и трајни со силен отпор, па тоа нема да се држат како гума оние кои и болат нозете. 【3 Нивоа на Отпор】 : Нашата вежба бендови се разликуваат отпор отколку должина, така што ќе одговара на вашите нозе или задник совршено.Направи поефикасно да се исполнат вашата вежба потребите за рацете, нозете или нога.

Детали

Свеж

Избор на клиенти