.

.

New
ZPFQFC Преносни 2 во 1 Ротирачки Push-up Стојат со Анти-Лизга Рачки, Мултифункционални за Ролери Тркала, Compressive и Трајни производи за Мажи Дома Тренингот Горниот дел од Тел?

ZPFQFC Преносни 2 во 1 Ротирачки Push-up Стојат со Анти-Лизга Рачки, Мултифункционални за Ролери Тркала, Compressive

DEN 3578.40

Стока
Достапно.

★[2 ВО 1] Нашата мултифункционален push-up застане е комбинација на push-up поддршка и абдоминална тркала. 1 производ има 2 функции.Тоа може да се користи како push-up поддршка или како абдоминална тркала, кој може да ви даде подобар вежба искуство. ★[УДОБНОСТ ЗАФАТ] Овие притисни до справува со не се лизга, удобност пена зафат кат се справува.На ергономски контрола помага со притисок во вистинските места и да се избегне повреди или видови. ★[НАДГРАДБА ПОДДРШКА] за Разлика од фиксна push-up штандови кои се стави на зглобовите во незгодна и понекогаш болна агли, нашите pushup се справи со дизајн е опремен со внатрешна топката лежишта, ротирате и да се прилагоди својата позиција за поширок опсег на движење. ★[РОТИРАЧКИ им ПОМОГНАМ на РАЧКИ] се Подобри Удобноста и Тренингот - Изградена на последните конструкција со мазна ротација и челик топката имајќи систем.Гази на дното на рачки безбедно зафат сите подни површини. ★[100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА] Ние, исто така, обезбедува со 100% ризик бесплатно гаранција за квалитет, така што ќе може да се купи со доверба, ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти