.

.

New
RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Push-Up Штандови Домашна Фитнес Тренинг Push Up Барови Спорт Вежба Tools2pcs Погоден за Фитнес Вежби Телесната Тежина

RRRYN Фитнес Губење на Тежината Опрема, Push-Up Штандови Домашна Фитнес Тренинг Push Up Барови Спорт Вежба Tools2pcs

DEN 1618.32

Стока
Достапно.

*Ергономски дизајн, безбеден и удобен за фитнес вежби.Мускулна сила обука и телото зграда, да ги задржи силен и моќен. *Тоа овозможува да се прави вежби било каде во било кое време за да се постигне вашите фитнес цели, идеален за работа од дома, во канцеларија, теретана, на отворено или дури и за патување. *Ќе можат да носат ги вежба вашата glutes,грбот, раката, рамото нозе, abs, и обликот на вашето совршено заоблен задник. *Лесен и брз начин за обликување на вашето тело Идеален за согорување на вишокот калории. *Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви обезбедиме подобра услуга!.Здраво, добредојдовте во мојата продавница, имам голем број на производи, секогаш постои една погодна за вас!Спецификација : Material PPProduct Dimensions L 21 x W 14 x H 12.5 cm Color Black Features : Еден пар на високо-квалитетни, електро-обложено push up штандови.Лизга-отпорни пена опфатени рачки за удобност.Тврда гума footpads за стабилност.Push ups целна вашите гради, рамо, и грбните мускули.Со цел да се подобри вашиот позиционирање за pushups.Пакет се вклучени : 2 парчиња x им Помогнам на Stands In цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас, ве молиме потврдете дека објектот е погодна за вас при купување.Ако не сте сигурни, ве молиме да ми кажете бројот или да ми испратите некои слики, ви благодариме!.

Детали

Material :
Product Dimensions :
L 21 x W 14 x H 12.5cm :
Features:
One pair of high-quality, electro-plated push up stands. :
Slip-resistant foam covered handles for comfort. :
Hard rubber footpads for stability. :
Push ups target your chest, shoulder, and back muscles. :
Designed to improve your positioning for pushups. :
Package included:
2pcs x Push Up Stands :
In order to avoid unnecessary trouble between us, please confirm that the item is suitable for you when purchasing. If you are not sure, please tell me the number or send me some pictures, thank you! :
Свеж

Избор на клиенти