.

.

New
XJJZS Push Up Барови Сила за Обука - Заградата Одбор за Домашна Фитнес Тренинг, Push-Up Штандови Рачка за Подот Вежбање Дното Не се Лизга Поддршка

XJJZS Push Up Барови Сила за Обука - Заградата Одбор за Домашна Фитнес Тренинг, Push-Up Штандови Рачка за Подот

DEN 3381.60

Стока
Достапно.

Користете висока густина пена, се чувствуваат мека, стабилна, не се лизга, заштита на зглобовите и намалување на болка-на push-up рамка им овозможува на корисникот да го задржи зглоб права и да се намали притисокот на зглобовите и болки, производ.Специјални анти-пропадна подлога врз основа усвојува јас во облик на засилен структура, на четирите агли, додека на дното се избалансирани во сила, и поврзување прачка устата е поврзан multilaterally, кои ефикасно ја подобрува товарот капацитет, безбеден и сигурен.стабилна.Push-up прозорци цел на градите, рамената и грбот, мускулите.Со цел да се подобри позицијата на push-up прозорци.Лесен за употреба-лесен и пренослив, многу погодна за push-up прозорци дома, канцеларија или патување.Нема собрание потребно.Производ : Push-ups Material : Челик Pipe Fitness делови : целосна body Category : Арм Powersize : беа 25,5 * 16 * 15cm Product боја : странци Стабилна Pushup Стои Триаголник Дизајн Со Поместена Дното Држи Барови Во Местото На Повеќето Површини И Не Wobble.Лесни За Лесен Транспорт Свитлива И Лесни, Нема Собрание Потребни, Ова Го Прави Тоа Практично Да Ги Земе На Спортски Сали, Или На Отворено.Широк Поместена се Справува Со Притисни До Рачки Се Добро Поместена, Тоа е Многу Удобно На Рацете.Пакување : 1*обука заградата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти