.

.

New
NightForce SHV 3-10x42mm .250MOA Црна Обемот, Moar/Forceplex Reticle

NightForce SHV 3-10x42mm .250MOA Црна Обемот, Moar/Forceplex Reticle

DEN 23640.00

Стока
Достапно.

Ние тестираат и да се испита за да се осигура вашата Nightforce ќе работи кога ви треба најмногу.Forceplex Тоа е едноставен и некомплициран, со чист, обременето поле на гледање.Пред да ја напушти фабриката, Nightforce домет се предмет на услови и далеку надвор повеќето нешто што некогаш ќе се судрите во областа.Оваа reticle карактеристики центар осветлување само, и 30 MOA скала подолу центар.

Детали

Свеж

Избор на клиенти