.

.

New
Пушка Домет - Вториот Фокусна Авион Riflescopes Midas HMR HD 2.5-15x50

Пушка Домет - Вториот Фокусна Авион Riflescopes Midas HMR HD 2.5-15x50

DEN 8328.00

Стока
Достапно.

0.25 MOA Кликнете Вредност, 15 MOA на Вредноста За Ротација, 60 MOA Вкупната Височина и Windage Прилагодување, 10 двор за бесконечност паралаксата прилагодување.HD Стакло ви дава подобро светло пренос, посветла и поостри слика.Ја осветлената reticle овозможува поголема видливост во мрак и зората и други ниски амбиентална светлина средина.Целосно Multicoated оптика ефикасно го намалува рефлектираат светлина и се зголемува пренос на светлината ви даваат посветла слика од нормално еден обложени леќи.Висока прецизност erector систем обработуваат со висока прецизност ЦПУ машина со +/- 0.0001 mm, толеранција ниво да ви даде најмногу точни моќ settings и менаџирање зголемување промени.Midas HMR , Riflescope , 2.5-15x50, Ограничени, од Страна на Фокус, 30мм, SFP, IR BDC600 AFeaturing HD Стакло и напредни целосно multicoated оптика достави јасни светли слики за преземање на слика, краток или долг.Ова парче цевка, прецизност-изработени од авион одделение алуминиум ќе ја испорача прецизни, точни резултати во текот на целиот ден долго.Двете височина и windage одбранбените се ограничени за да бидете сигурни дека ништо не добива bumped откако ќе го поставите вашиот нула.Секогаш може да смета на тоа да го испорача финалниот удар.

Детали

Свеж

Избор на клиенти