.

.

New
WMQ Ловечка Пушка Опсег/Црвена, Зелена Осветлена Мили Точка Reticle/Целосно Мулти-Обложени Леќи/Ветрот и Височина се Прилагоди/Пред АО се Прилагоди за фино Штелување/3 Sun

WMQ Ловечка Пушка Опсег/Црвена, Зелена Осветлена Мили Точка Reticle/Целосно Мулти-Обложени Леќи/Ветрот и Височина

DEN 988.80

Стока
Достапно.

Црвена, Зелена Осветлена.Мили-Dot Reticle/Целосно Мулти-Обложени Леќи.Sunshade и планината вклучени.QTA (Брзи Вредноста) одбранбените со прецизна 1/4" MOA кликнете вредност за брзината и висина прилагодување.Азот очистен обемот на телото, целосно запечатени со o-ring, рендерирање обемот Водоотпорен, магла доказ.Ве молиме Прочитајте врз Основа на клиентите'feedback и други извори, на астигматизам (uncorrected или со рецепт) може да предизвика матно reticles на црвени точки (Двојно слики) и други prismatic оптика.Ако постои проблем со reticle и мислите дека ова може да важи за вас, ве молиме консултирајте се со професионалец, за повеќе информации на астигматизам и prismatic оптика.Овој рефлекс на повидок е собрани рачно, па 0.1% од нив може да не се 100% совршен кога прв пат користите.Тоа ќе бидат високо ценети ако можете да ни испратите порака ако постои било каков проблем со овој поглед. (Леќа разбиена, не Може да се одржи нула итн.) Ние ќе ви обезбедиме најдобро решение за вас.

Детали

Свеж

Избор на клиенти