.

.

New
Trijicon Accupoint Пушка Опсег 3-9x40 GRN ТРИ

Trijicon Accupoint Пушка Опсег 3-9x40 GRN ТРИ

DEN 13175.76

Стока
Достапно.

Нови.Истиот Ден Превозот на Барање.Најдобра Вредност и Перформанси во својата Класа. 15-Години како премиер решение на услуги.Бесплатни Белата Ракавица Сервис - Само-Праша-Што-Се-Заштита-на-се Тоа.Trijicon Мат Accupoint Обемот w/Bindon со Цел Концепт/Зелен Триаголник Reticle Md : TR20 G, Trijicon Accu Point Напредни Двоен Осветлен Riflescope Оптимална било осветленост, со висок преодни брзина и неверојатна точност.Со напредни оптички влакна/tritium со цел точка осветлување, на Trijicon Accu Point брзини цел стекнување и се протега на располагање снимање часа.Двојна осветлување оптички влакна системот автоматски го прилагодува со цел точка светлина за постоечките услови на осветленост.Со ова се обезбедува ловци оптимална со цел точка осветлување и идеален reticle/целна контраст.Резултат : молња брзо прецизност со цел во било светло без неуспех склони батерии., Зголемување : 3x-9x Цел : 40mm Поле на Гледање : 33.8-11.3 ft @ 100 yds Око Олеснување : 3.6"-3.2" Цевка со Дијаметар : 1" Должина : 12.4" Тежина : 13.4 оз Крај : Мат Црна Reticle : Пост Зелен Триаголник Adj Големина : 1/4 MOA @ 100 yds, Производителот : TRIJICON INC, Модел : TR20 G.

Детали

Свеж

Избор на клиенти